Tue June 15, 2021   |   سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/07/03
صورت جلسه شماره 43
1397/07/01
صورت جلسه شماره 42
1397/06/27
صورت جلسه شماره 41
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٨/٢٧ تعداد بازدیـد : ۶۴٩   بازگشت
 
 
 


نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان:


از فعالیت های باشگاه شهرداری حمایت می شود

 

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر تقویت باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری همدان، اظهار کرد: از فعالیت های باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری همدان حمایت خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حمید بادامی‌نجات در جمع خبرنگاران ضمن حمایت مجدد از فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری، گفت: تیرماه سال 1379، مالکیت این مجموعه فرهنگی و ورزشی از اداره کل تربیت بدنی استان به شهرداری همدان اختصاص یافت و این باشگاه توسط شهرداری به منظور حفظ و گسترش آن و ارائه خدمات فرهنگی و ورزشی به مردم شهر همدان خریداری شد که طی یک برنامه عمرانی سه ساله، امکانات آن را تقویت کرد.

 

وی افزود: باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری همدان در سال 1380 برای ارائه خدمات فرهنگی و ورزشی به جوانان شهر همدان در قالب یک برنامه عمرانی سه‌ساله، امکانات این مجموعه را تقویت کرد و مواردی از جمله زمین چمن فوتبال، سالن ورزشی چندمنظوره، خوابگاه، آکادمی و سالن بدن‌سازی احداث شد.

 

به گفته بادامی‌نجات، روند توسعه این باشگاه در سال 1380 با تصویب تأسیس و اساسنامه تیم فوتبال همراه بود که طبق اساسنامه جدید ابلاغی، رویکرد سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری از ورزش‌های حرفه‌ای و قهرمانی به ورزش‌های همگانی و زیرساخت‌های ورزشی تغییر کرده است، با این‌ وجود باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری همچنان به فعالیت‌های حرفه‌ای و قهرمانی خود ادامه می‌دهد.

 

وی با تأکید بر اینکه بر اساس بودجه شهرداری‌ها، ردیف بودجه‌ مشخصی برای این باشگاه تعریف ‌شده است، گفت: با توجه به فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری همدان در رده‌های سنی مختلف نونهالان، نوجوانان و جوانان در سطوح پایه و بزرگسالان در لیگ دسته دو کشور و انعقاد قراردادهای مالی با بازیکنان، در صورت عدم تصویب اساسنامه، باشگاه، سازمان و متعاقباً شهرداری دچار مشکلات حقوقی خواهد شد.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان همچنین با توجه به اساسنامه جدید ابلاغی مبنی بر تأکید ورزش‌های همگانی و زیرساخت‌های ورزشی، لزوم تحقق این امر را تأسیس یک باشگاه ورزشی با اساسنامه خاص خود دانست و افزود: در این صورت، فعالیت‌های ورزشی باشگاه دارای وجاهت قانونی از نظر وزارت ورزش و جوانان خواهد بود، همچنین در کنار فعالیت‌های ورزش پایه و زیرساخت‌های ورزشی، فعالیت‌های حرفه‌ای و قهرمانی نیز در باشگاه انجام خواهد شد.

 

بادامی‌نجات با تأکید بر تعیین‌تکلیف تصویب اساسنامه این باشگاه، اظهار کرد: باید رویکرد مؤسسه یا باشگاه شهرداری به‌صورت شفاف مشخص شود.

 

وی گفت: برخی ایرادات موجود در اساسنامه پیشنهادی همراه با ارائه راهکار و پیشنهادات کارشناسی شده از طریق برگزاری جلسات کارشناسی در مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر همدان، به صورت مکتوب به منظور بررسی در کمیسیون فرهنگی ارسال شده است.

 

 

انتهای پیام/

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣ کاربران آنلاین :
۶۷۹,۸۰۰ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان