Tue June 15, 2021   |   سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/07/03
صورت جلسه شماره 43
1397/07/01
صورت جلسه شماره 42
1397/06/27
صورت جلسه شماره 41
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٨/٢٣ تعداد بازدیـد : ۶۵۴   بازگشت
 
 
 پيام تبريک انتصاب و قدرداني رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار همدان به استاندار

 

 

 رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار همدان با توجه به انتصاب سيد سعيد شاهرخي به عنوان استاندار جديد همدان با صدور پيامي، اين انتصاب شايسته را تبريک گفته و از زحمات مهندس محمدناصر نيکبخت قدرداني کردند.

 

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر همدان، در متن اين پيام آمده است:

 

« جناب آقاي مهندس محمدناصر نيکبخت، استاندار محترم سابق همدان، به اين وسيله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالي در زمينه پيشبرد استان در راستاي تمام دغدغه‌هاي دلسوزانه شما، تقديم مي‌داريم؛ زيرا گذشته شما در اين استان چراغ راهي براي آيندگان است.

 

از اينکه در سايه الطاف خاصه الهي چند سال متوالي را در کسوت خدمت به کشور ايران به ويژه استان همدان در مسند استاندار همدان به انجام وظيفه ثمربخش و مؤثر پرداخته ايد و اينک که تقدير الهي بازنشستگي را به آن جنابعالي ارزاني داشته و دوران مسؤوليت شما در سکوي استانداري همدان به پايان رسيده، بسي شايسته است به پاس تلاش‌ها و زحمات مستمر شما در راستاي توسعه و پيشرفت همه جانبه استان همدان، نهايت سپاس و قدرداني را خدمت حضرتعالي و خانواده محترم که در اين تلاش و به ثمر رسيدن آن يار و همراه شما بوده اند، ابراز داريم.

 

هيچ گاه خاطره تلاش‌هاي بي‌وقفه، پيگيري و سخت‌کوشي شما را از ياد نخواهيم برد و اميدواريم که در آينده نيز از حضور پر شور و استمرار همکاري شما براي بهره‌مندي از تجربيات ارزشمندتان در اين استان، بهره‌مند و برخوردار شويم.

 

اثرات مديريت، تلاش‌ها و قدم‌هاي پشتکار و همت شما که موجب کسب توفيقات ارزشمندي در استان همدان شده، همواره در جاي جاي اين استان به يادگار خواهد ماند و اين باقيات صالحات چون چراغي فرا روي زندگي و آينده و فرداي شما خواهد بود. از درگاه ايزد منان دوام عزت و سلامت شما بزرگوار را مسألت داريم که اميدواريم در راه اعتلاي کشور ايران بيش از پيش موفق و مؤيد باشيد.

 

همچنين انتصاب شايسته برادر ارجمند جناب آقاي سيدسعيد شاهرخي را به سمت استاندار همدان که نشان از تعهد، توانمندي و حُسن سوابق خدمتي است، صميمانه تبريک عرض مي‌نماييم و قطعاً تخصص و تجارب شما زمينه ارائه خدمات گسترده‌تر به هم استاني‌هاي فرهيخته و فهيم را فراهم خواهد کرد.

 

بزرگ‌مرداني چون شما در اين ديار حضور يافته و خدمات بي‌شائبه و بي بديلي به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ارائه مي‌دهند تا دِين خود را به اين آب و خاک به بهترين نحو ممکن ادا کنند.

 

بنابراين داشتن مديري مدبر، خدوم و دلسوز در رأس هرم اداري استان حق مسلم مردم فرهنگ‌دوست استان همدان است و تعهد و کارآمدي جنابعالي، مردم شريف استان همدان را به افق‌هاي وسيع‌تري به نظاره واداشته و با تکيه بر سوابق و تجارب حضرتعالي در کشور و استان همدان که در طول سال‌هاي پرافتخار خدمت به ملت شريف ايران و مردم آن ديار کسب نموده‌ايد، شاهد پيشرفت‌ها و تحولات شگرفي در تمامي عرصه‌هاي توسعه اين استان خواهيم بود.

 

شهر همدان داراي سوابق فرهنگي و تاريخي عظيمي است که داراي ظرفيت‌هاي ويژه‌اي در حوزه گردشگري، سرمايه‌گذاري و شهري بوده؛ اما روند روبه توسعه بيشتر اين شهر که حق مردم صبور اين شهر است، حمايت و توجه حضرتعالي را مي‌خواهد.

 

با وجود همه مشکلات اقتصادي حاکم بر کشور اميدواريم آباداني و توسعه هر چه بيشتر شهر همدان در تمامي حوزه‌ها محقق شود.

 

ضمن تبريک اين انتصاب شايسته که به حق از نيروهاي ارزشي و ولايي و از ذخاير و سرمايه ‌نظام مقدس جمهوري اسلامي مي‌باشيد، براي جنابعالي عزت، سربلندي، سلامتي و توفيق روزافزون در خدمتگزاري به اسلام، انقلاب، نظام و ملت عزيز ايران اسلامي به‌ويژه مردم شريف استان همدان -همان طور که تاکنون در تمامي مسؤوليت‌هاي محوله داشته‌ايد- از درگاه خداوند متعال مسألت مي‌نماييم.»

           


انتهاي پيام/ 

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۶ کاربران آنلاین :
۶۷۹,۷۸۰ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان