Sun June 24, 2018   |   یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/02/09
صورت جلسه شماره 8
1397/02/06
صورت جلسه شماره 7
1397/02/04
صورت جلسه شماره 6
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٣/٢٠ تعداد بازدیـد : ۵٩   بازگشت
 
 
 


رئیس شورای اسلامی شهر همدان در صحن شورا:


ارزیابی مثبت عملکرد مرکز مطالعات و پژوهش های شورا

 

 

رئیس شورای اسلامی شهر همدان عملکرد مرکز مطالعات و پژوهش های شورا را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مرکز مطالعات شورا ظرفیت بسیار خوبی برای مدیریت شهری است که باید از این ظرفیت به نحو احسن بهره گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، ابراهیم مولوی در جلسه این هفته صحن شورا که با موضوع بررسی نامه‌ها و ارائه عملکرد مرکز و پژوهش‌های شورا برگزار شد، افزود: با توجه به تشکیل مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورا در دوره چهارم، اقدامات و برنامه‌های مناسبی در این مرکز انجام شده، اما از زمان شروع فعالیت و ریاست حمید بادامی نجات مرکز عملکرد قابل قبول و خوبی را داشته که قابل تقدیر است.

 

مولوی مهمترین خروجی مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورا را برگزاری خوب جشنواره شهروندان برگزیده برشمرد و گفت: با توجه به اینکه این جشنواره بعد از یازده سال برگزار می‌شود و شهروندان برگزیده باید به عنوان الگویی معرفی شوند بر این اساس باید این جشنواره با جدیت و توجه بیشتری پیگیری و اجرا شود.

 

سخنگو و رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان هم با تشکر از زحمات رئیس و کارکنان مرکز مطالعات شورا گفت: با توجه به اقدامات و برنامه‌هایی که با ریاست حمید بادامی نجات در این مرکز طی چند ماه اخیر انجام شده مرکز مطالعات شورا هویت اصلی خود را به دست آورده است.

 

کامران گردان با تأکید بر تقویت بیشتر مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورا اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌هایی که در این مرکز صورت گرفته قابل تقدیر است؛ چرا که به نفع شهرداری و شهر بوده و نتایج خوبی در پی داشته است.

 

وی استفاده از اساتید براساس شایسته سالاری در مرکز مطالعات شورا را ارزشمند و مؤثر دانست و اضافه کرد: از ظرفیت‌های دیگر مرکز مطالعات حضور فعال حمید بادامی نجات رئیس مرکز در شورای عالی استان‌هاست که برنامه‌ها و مصوبات را در این مرکز بومی سازی کرده و این به نفع مدیریت شهری است.

 

رئیس کمیسیون نظارت حقوقی و اداری شورای اسلامی شهر همدان هم برگزاری جلسات مستمر و تشکیل کمیته‌های تخصصی مرکز مطالعات شورا را قابل تقدیر دانست و گفت: مطالعاتی که در مرکز انجام می‌شود باید راهبردی و برای پیشبرد اهداف شهرداری باشد و خروجی و اثر کارها در حوزه عملکرد شهرداری دیده شود.

 

سید مسعود عسگریان اضافه کرد: لازم است کارگروه‌ها و هیأت‌های اندیشه‌ورز مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورا به دنبال روانسازی و تسهیل امور مردم در حوزه مدیریت شهری باشد.

 

عضو شورای اسلامی شهر همدان نیز بر کیفیت طرح‌ها و برگزاری جلسات مرکز مطالعات شورا تأکید کرد و گفت: ضمن تدوین برنامه و طرح‌ها در مرکز مطالعات باید با جدیت پیگیر نتیجه اجرای طرح‌ها باشیم.

 

اکبر کاوسی امید افزود: ضروری است اولویت طرح‌ها و برنامه‌های مرکز مطالعات مشخص شده و در پایان سال خروجی و نتیجه آن اعلام شود.

 

در ادامه جلسه رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر همدان ضمن ارائه گزارش عملکرد مرکز گفت: مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر همدان در کشور صاحب نام بوده و جزء مراکز پیشرو است.

 

حمید بادامی نجات با اشاره به اینکه مرکز مطالعات در دوره چهارم شورا تشکیل شد و زحمات زیادی برای آن صورت گرفته، افزود: ما ادامه دهنده اهداف دروه چهارم هستیم و به دنبال این هستیم که اثر اقدامات و کارها در شهر ملموس بوده و دیده شود.

 

بادامی نجات به تعامل خوب مرکز مطالعات شورا با شهرداری اشاره کرد و یادآور شد: مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای شهر همدان در مقایسه با دیگر شهرهای کشور تعامل بهتر و قوی تری با شهرداری دارد.

 

وی به برگزاری جشنواره شهروندان برگزیده اشاره کرد و افزود: جشنواره در حال حاضر در مرحله داوری است و این رویداد می‌تواند در هفته همدان به عنوان رویداد مهم استانی مطرح شود.

 

 

 

 

          انتهای پیام/                       

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۴۵ کاربران آنلاین :
۵۴۳,۸۰۸ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان