Sun June 24, 2018   |   یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/02/09
صورت جلسه شماره 8
1397/02/06
صورت جلسه شماره 7
1397/02/04
صورت جلسه شماره 6
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٣/٠١ تعداد بازدیـد : ٢١   بازگشت
 
 
 تجلیل از دانش آموزان برتر رشته ریاضی در صحن شورا

 

 

در جلسه صحن شورای اسلامی شهر همدان از معلمان و دانش آموزان برتر رشته ریاضی نواحی یک و دو آموزش و پرورش همدان توسط رئیس و اعضای شورا تجلیل به عمل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این جلسه با اشاره به ارزش و جایگاه معلمان در تعلیم و تربیت گفت: در نظام آموزشی، افراد زیادی مشغول به کارند و فعالیت‌های آنها به طور مستقیم یا غیر مستقیم در تربیت دانش‌آموزان و یا دانشجویان مؤثر است اما در این میان، نقش معلمان، اساتید و دانشگاه‌ها را از دیگر افراد بسیار برجسته‌تر می‌نماید چنان که بیشتر اوقات را دانش‌آموزان در مدرسه و دانشجویان در دانشگاه زیر نظر آنها سپری می‌کنند.

 

مولوی اضافه کرد: عوامل دیگر هم فراهم آورنده زمینه برای فعالیت معلمان و اساتید است که از این رو بسیاری از دانش آموختگان نظام آموزشی شکل گیری شخصیت خود را مرهون معلمان خود می‌دانند زیرا آنچه در فرایند تعلیم و تربیت به متعلم انتقال می‌یابد تنها معلومات و مهارت‌های معلم نیست بلکه تمام صفات، خلقیات، حالات نفسانی و رفتار ظاهری او نیز به شاگردان منتقل می‌شود و ما باید قدردان زحمات این قشر زحمتکش و دلسوز جامعه باشیم.

 

وی از دانش‌آموزان به عنوان سرمایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد و افزود: دانش‌آموزان آینده سازان جامعه هستند و ما باید روند حضور پررنگ و موفق آنها در المپیادها و جشنواره‌های مختلف را تسهیل کنیم.

 

رئیس شورای اسلامی شهر همدان به تعامل بیشتر آموزش و پرورش با مدیریت شهری تأکید کرد و اظهار کرد: آموزش و پرورش می‌تواند در آموزش‌های شهروندی به دانش‌آموزان از جمله حفظ و نگهداری اموال عمومی شهر مدیریت شهری را کمک کند.

 

مولوی اضافه کرد: با توجه به اینکه امسال همدان میزبان دو رویداد بزرگ و مهم " همدان 2018 " و مجمع جهانی گردشگری خواهد بود، این فرصت و ظرفیت خوبی برای جذب گردشگر و رونق اقتصادی است بر این اساس همه ما باید در کنار هم در راستای برگزاری موفقیت این رویداها تلاش کنیم.

 

وی همچنین به بحران آب در کشور اشاره کرد و یادآور شد: در راستای ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و صرفه‌جویی همه ما باید کوشا باشیم که آموزش و پرورش در این زمینه نقش مهمی را ایفا می‌کند.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان هم از برنامه بازدید‌های مستمر اعضای شورا از مدارس در طول سال خبرداد و گفت: آموزش و پرورش متولی اصلی فرهنگ سازی است و در این راستا جلساتی با همکاری معلمان جهت رسیدن به یک تعامل خوب با هم برگزار کرده ایم.

 

رضوان سلماسی اضافه کرد: آموزش‌های شهروندی از جمله مباحث مهمی است که نیازمند تعامل دوسویه مدیریت شهری با آموزش و پرورش دارد و باید در این زمینه اقداماتی انجام دهیم.

 

گفتنی است در پایان جلسه از دانش‌آموزانی که در تیم‌های ریاضیات در مسابقات استانی و کشوری مقام کسب کرده بودن و نیز از معلمان توسط رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرهمدان تجلیل به عمل آمد.انتهای پیام/

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣٩ کاربران آنلاین :
۵۴۳,۸۰۲ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان