Tue July 17, 2018   |   سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/03/13
صورت جلسه شماره 16
1397/03/08
صورت جلسه شماره 15
1397/03/06
صورت جلسه شماره 14
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠١/٢٢ تعداد بازدیـد : ۵٠   بازگشت
 
 
 


رئیس شورای اسلامی شهر همدان در دیدار نوروزی با فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان:


استفاده از کالاهای داخلی اولویت کاری مدیریت شهری

 

 

رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: استفاده از کالاهای داخلی در اولویت کاری مدیریت شهری قرار گرفته است.

           

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، ابراهیم مولوی در دیدار نوروزی اعضای شورا با فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، ضمن تبریک سال جدید و گرامیداشت یاد شهدای معزز افزود: حرکت در راستای منویات رهبر انقلاب و تحقق فرمایشات معظم اله از اهداف شوراست.

 

مولوی با اشاره به شعار سال 97 و با بیان اینکه در راستای حراست و حفاظت از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی باید گام برداشت، اظهار کرد: تحقق فرمایشات رهبری از جمله اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات و کالاهای ایرانی سرلوحه کار شورا و شهرداری قرار گرفته است و استفاده از کالاهای داخلی در اولویت کاری مدیریت شهری قرار گرفته است.

 

وی با اشاره به فعالیت‌های مدیریت شهری در حوزه فرهنگی، اضافه کرد: مدیریت شهری آمادگی انعقاد تفاهم نامه با بسیج را دارد تا در مناطق توانمندسازی بتوانیم اقدامات جهادی و مؤثری را داشته باشیم.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان هم به نام‌گذاری سال 97 به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی گفت: سال 97 چنانچه فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی را سرلوحه کار خود قرا داده و به آن عمل کنیم قطعاً جامعه موفقی خواهیم داشت.

 

سردار مظاهر مجیدی با بیان اینکه باید به مسائل کشور تعصب داشته باشیم افزود: ازجمله این مسائل اقتصاد و حمایت از تولیدات و کالاهای ایرانی است که باید با تعصب به آن بپردازیم.

 

وی با تأکید بر اینکه باید دستگاه‌های اجرایی با اتحاد و همدلی در راستای تحقق فرمایشات معظم اله گام بردارند، اضافه کرد: اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان محلی می‌توانند نقش بسزایی در مباحث فرهنگی داشته باشند و در این راستا می‌توانیم با همکاری هم اقدامات فرهنگی انجام دهیم.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان هم گفت: دغدغه ما مردم هستند که باید حافظ حقوق شهروندان و ارزش‌های جامعه باشیم.

 

علی فتحی به فعالیت‌های شورا و شهرداری همدان در حوزه‌های مختلف به ویژه توانمندسازی اشاره کرد و افزود: مدیریت شهری تا حد امکان در زمینه توانمندسازی مناطق اقدامات خوبی انجام داد و موفقیت کامل طرح نیازمند همکاری دیگر ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی مرتبط است که هر کدام در حوزه وظایف خود وارد شوند.

 

رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان هم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از محورهای مهم در حوزه مباحث فرهنگی دانست و گفت: طبق قانون درصدی از بودجه شهرداری به حوزه فرهنگی اختصاص یافته که باید در این زمینه هزینه شود.

 

علی رحیمی‌فر اضافه کرد: با توجه به اینکه سپاه ارتباط خوبی با مدیریت شهری دارد بر این اساس می‌توانیم در حوزه‌های فرهنگی گام‌های مثبتی برای شهر و شهروندان برداریم.

 

رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان هم با تأکید بر حمایت از تولیدات داخلی گفت: مدیریت شهری به تنهایی نمی‌تواند در حوزه فرهنگی وارد شده و کار کند بلکه نیازمند همکاری دیگر ارگان‌های مرتبط است.

 

حسین قراباغی اضافه کرد: مدیریت شهری در زمینه سبک زندگی اسلامی ایرانی هم می‌تواند با کمک دیگر ارگان‌ها به خوبی کار کند.

 

رئیس شورای اسلامی شهرستان و عضو شورای اسلامی شهر همدان نیز در این جلسه با بیان اینکه لازمه رسیدن به اهداف را داشتن زیربنای فکری اسلام ناب دانست و گفت: با توجه به این موضوع است که هم افزایی اتفاق می‌افتد.

 

اکبر کاوسی امید اضافه کرد: باید فضایی ایجاد شود که نقد منصفانه و دلسوزانه صورت گیرد و در مقابل هم جهت‌گیری نکنیم.

 

وی به فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص حمایت از کالاهای ایرانی افزود: همدان باید به عنوان شهر و استان در راستای تحقق فرمایشات معظم اله پیشرو باشد.

 

رئیس کمیسیون نظارت حقوقی و اداری شورای اسلامی شهر همدان نیز اضافه کرد: اعضای شورا در خصوص تمام امور و مباحث شهری متحد بوده و در تصمیم‌گیری‌ها منافع شهر و شهروندان را در نظر قرار می‌دهند.

 

سید مسعود عسگریان افزود: شورا و شهرداری آمادگی همکاری با سپاه درحوزه فرهنگی را دارد.

 

نماینده استان همدان در شورای عالی استان‌ها و رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر همدان هم لازمه حمایت از کالا و تولیدات ایرانی را همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و نهادها دانست و گفت: بزرگترین مشکل جامعه ما بیکاری است که با حمایت از تولیدات داخلی می‌توان بخش عمده‌ای از این مشکل را حل کرد.

 

حمید بادامی نجات اضافه کرد: حمایت از کالای داخلی علاوه بر رفع بیکاری، رونق اقتصادی را به دنبال خواهد داشت.

 

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری هم به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: در این راستا اعضای شورای شهر همدان در نخستین جلسه صحن با اتفاق نظر، فرمایشات معظم اله را سرلوحه کار خود قرار داده و بر استفاده از تولیدات و کالاهای داخلی توسط شهرداری و شورا تأکید کردند.

 

نرگس نوراله زاده همچنین به برگزاری یادواره‌های شهدا در شهر اشاره کرد و گفت: برگزاری یادواره‌ها باید به گونه‌ای باشد که مخاطبان بیشتری را جذب کند؛ چراکه اینگونه برنامه‌ها علاوه بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای معزز، در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار مؤثر است.

 


 

انتهای پیام/

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١٠ کاربران آنلاین :
۵۵۱,۲۱۰ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان