Tue November 20, 2018   |   سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/07/03
صورت جلسه شماره 43
1397/07/01
صورت جلسه شماره 42
1397/06/27
صورت جلسه شماره 41
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/١١/١٩ تعداد بازدیـد : ١١٩   بازگشت
 
 
 


رئیس شورای اسلامی شهر همدان :


رفع معضل ترافیک نیازمند همکاری ارگانهای مرتبط است

 

 

 رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: یک سازمان یا ارگان به تنهایی نمی تواند در رفع مشکل ترافیک موفق عمل کند بر این اساس همکاری و تعامل ارگانهای مرتبط در این راستا ضروری است.

           

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، ابراهیم مولوی در مراسم رونمایی از خودروی ثبت مکانیزه ثبت تخلفات رانندگی در فرماندهی انتظامی استان ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر افزود: مدیریت شهری در رفع مشکل ترافیک به همکاری و تعامل دستگاه‌های مرتبط بخصوص نیروی انتظامی نیاز دارد.

 

مولوی با اشاره به رونمایی از خودروی ثبت مکانیزه ثبت تخلفا رانندگی نیروی انتظامی اظهار کرد: فن آوری‌های پلیسی در مباحث ترافیکی با ایجاد ظرفیت ها، می‌تواند زمینه تعامل، همکاری و هم اندیشی مدیریت شهری با نیروی انتظامی را افزایش می‌دهد.

 

وی اضافه کرد: همکاری متقابل راهنمایی و رانندگی و شهرداری بیشتر در مباحث پارکینگ‌های حاشیه ای، اصلاحات هندسی، خودروی مجهز به دوربین پلیس، شهرالکترونیک و... است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر استفاده از فن آوری‌های در توسعه و خدمات دهی به مردم افزود: امید است با تعامل و همکاری هم بتوانیم در جهت توسعه و آبادانی شهر گام برداریم.

 

سخنگو و رئیس کمیسیون خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان هم ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجرگفت: جای بسی خرسندی است که از سال 91 نیروی بومی در رأس فرماندهی انتظامی استان قرار گرفته و این را باید به فال نیک گرفت.

 

کامران گردان با بیان اینکه راهنمایی و رانندگی و مدیریت شهری در امر کاهش ترافیک کمک همدیگرند افزود: ایجاد شهر الکترونیک یکی از مسائلی است که در دستور کار شورای چهارم و پنجم بوده و در این راستا با توجه به اقدامات صورت گرفته حدود 80 درصد مردم همدان از کارت الکرونیک استفاده می‌کنند.

 

گردان اضافه کرد: با تعامل و همکاری راهنمایی رانندگی دوربین‌های نظارتی کنترل سرعت را در نقاط مختلف شهر نصب کردیم. وی با بیان اینکه با تعامل و همکاری دستگاه‌های مرتبط کاهش ترافیک و تصادفات را داشته ایم، افزود: باید شهر را به الکترونیکی تبدیل کرد و همدان در امر شهر الکترونیک جزو شهرهای پیشرو در سطح کشور است.

 

سخنگوی شورای شهر همدان عملکرد پلیس در اجرای مقررات را خوب ارزیابی کرد و گفت: آموزش‌های ترافیکی و فرهنگ رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از ضروریات است و باید در این حوزه با جدیت وارد شده و در اولویت‌های برنامه‌ها لحاظ کرد. گردان مشارکت مردم در نهادینه کردن فرهنگ ترافیک را مهم دانست.

 

شهردار همدان هم نگاه ویژه به موضوع ترافیک را حائز اهمیت دانست و یادآور شد: ترافیک را باید مدیریت کرد و در این راستا مدیریت شهری نیز زیرساختها از جمله احداث پارکینگ‌های عمومی را فراهم کرده و هم اکنون نیز تعدادی پروژه ترافیکی در دست اقدام است.

 

عباس صوفی با بیان اینکه حمل و نقل عمومی از مباحث ویژه مدیریت شهری است، اظهار کرد: تا پایان سالجاری 15 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی اضافه خواهد شد.

 

صوفی از بازگشایی خیابان طالقانی در هفته جاری خبر داد و یادآور شد: همدان در آینده قطب پیاده راه در کشور خواهد شد که شاهد توسعه پیاده راه در سطح شهر خواهیم بود.

 

وی از همراهی خوب نیروی انتطامی با مدیریت شهری قدردانی کرد.

 

 

 

انتهای پیام/

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٨ کاربران آنلاین :
۵۸۹,۹۸۰ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان