Sat October 20, 2018   |   شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/07/03
صورت جلسه شماره 43
1397/07/01
صورت جلسه شماره 42
1397/06/27
صورت جلسه شماره 41
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/١٠/٢٠ تعداد بازدیـد : ١١٠   بازگشت
 
 
 


رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان :


بررسی بسته پیشنهادی تشویقی سرمایه گذاری در شورا

 

 

 رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان از بررسی بسته پیشنهادی تشویقی سرمایه گذاری در این کمیسیون خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، مریم روان بخش در کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورا که با حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی جهت تولید برق از سوخت گاز برای پروژه‌های کلان شهری برگزار شد، افزود: بررسی و تدوین بسته پیشنهادی تشویقی سرمایه‌گذاری در کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری شورا در حال انجام است که نتیجه نهایی آن به صحن شورا ارسال و مصوب خواهد شد.

 

روان بخش به پیشنهاد سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای تولید برق از سوخت گاز اشاره کرد و گفت: کوشش شهرداری و شورا در جهت ایجاد برق مورد نیاز برای استفاده پروژه‌های کلان شهری است.

 

وی همچنین از طرح احداث پارکینگ و مجتمع تفریحی ورزشی شهرداری همدان جهت حل مشکل استخر شهدا و سایر کاربری‌های منطقه خبر داد و یادآور شد: پارکینگ و مجتمع تفریحی ورزشی در مجاورت استخر شهدای شهرداری احداث می‌شود و می‌تواند مشکل پارکینگ منطقه را حل کند که با اجرای این طرح در کمیسیون موافقت به عمل آمد.

 

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر همدان اضافه کرد: لازم است شهرداری طرح اولیه احداث این پروژه را جهت اطلاع عمومی و جذب سرمایه‌گذار پیگیری و به شورا ارائه کند.

 

وی با بیان اینکه احداث پارکینگ طرح مورد نظر در شش هزار مترمربع در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: ظرفیت پیش‌بینی شده برای پارک خودرو دراین پارکینگ حدود 300 واحد بوده و از فضای بام پارکینگ برای زمین چمن مصنوعی فوتبال استفاده خواهد شد.

 

سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان هم با اشاره به اینکه شورا در راستای حمایت، تسهیل و تسریع امور مربوط به سرمایه‌گذاری در شهر همدان و شناسایی و معرفی توانمندی‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری، کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری را تشکیل داد، گفت: مدیریت شهری باید در تعادل بخشی به درآمد، هزینه و ارائه خدمات مطلوب و شایسته مشارکت بخش خصوصی را بیش از پیش مورد توجه قرار دهد.

 

کامران گردان اضافه کرد: بهره‌وری از کارایی، استفاده از فناوری‌های نوین، تصمیم‌گیری سریع و مؤثر در مشارکت بخش خصوصی می‌تواند در توسعه و رونق اقتصادی و فضای کسب و کار شهر مؤثر باشد.

 

سید مسعود عسگریان رئیس کمیسیون نظارت، حقوقی و اداری شورای اسلامی شهر همدان نیز با اشاره به بررسی بسته تشویقی سرمایه‌گذاری اظهار کرد: در جذب سرمایه‌گذار باید علاوه بر منافع شهر و شهرداری، منافع سرمایه‌گذار را هم درنظر قرار داد و آنها مورد حمایت قرار گیرند.

 

 

 

 

گفتنی است در این جلسه بسته پیشنهادی تشویقی سرمایه‌گذاری کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر همدان مورد بررسی قرا گرفت.

 

انتهای پیام/

 

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢۶ کاربران آنلاین :
۵۸۱,۴۳۰ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان