Sun June 24, 2018   |   یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/02/09
صورت جلسه شماره 8
1397/02/06
صورت جلسه شماره 7
1397/02/04
صورت جلسه شماره 6
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠٩/١۴ تعداد بازدیـد : ٩٣   بازگشت
 
 
 


رئیس کمیسیون بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان


اجرای موفق طرح پیاده راه ها نیازمند حمایت بیشتر استاندار است

 

 

 رئیس کمیسیون بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان گفت: با توجه به آغاز عملیات اجرایی طرح پیاده راه میدان امام(ره) و اکباتان، از استاندار همدان انتظار داریم تا حمایت بیشتری در زمینه اجرای طرح پیاده راه ها داشته باشد. 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حسین قراباغی در کمیسیون بودجه و مالی شورا در جلسه بررسی عملکرد 6 ماهه نخست بودجه سال 96 شهرداری همدان، از حمایت و تلاش‌های بی دریغ استاندار برای تسریع در روند اقدامات شهرداری همدان قدردانی کرد و افزود: اجرای موفق طرح پیاده‌راه‌ها نیازمند حمایت بیشتر استاندار است.

 

قراباغی به اهمیت پیاده راه اکباتان و میدان امام (ره) اشاره و اظهار کرد: برگزاری مهمترین نشست تصمیم‌گیری استان یعنی شورای تأمین در منطقه باستانی هگمتانه توسط استاندار همدان به این معناست که مدیریت ارشد استان نسبت به روند امور شهر اهمیت بسیاری قائل است.

 

وی در ادامه با اشاره به وعده استاندار مبنی بر پرداخت یک‌سوم هزینه‌های پروژه عمرانی پیاده‌راه میدان امام(ره) و اکباتان از محل منابع استانی، افزود: برای تسریع در روند این پروژه اثرگذار، انتظار می‌رود مدیریت ارشد استان بیش از گذشته نسبت به این مهم توجه کند.

 

رئیس کمیسیون بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان همچنین اظهار کرد: مهمترین اولویت کاری و وظایف شوراهای اسلامی شهرها بر اساس تأکیدات قانونی، بررسی عملکرد مالی شهرداری‌هاست که انتظار می‌رود اعضای شورا نسبت به این مهم، توجه بیشتری داشته باشند.

 

به گفته قراباغی، بحث بودجه‌ریزی نیز یکی از محوری‌ترین موضوعات بوده، اما به تنهایی در وظایف شوراها تعریف نشده است؛ البته عملکرد بودجه به صورت فصلی، شش ماهه و سالیانه در بحث تفریغ بررسی می‌شود که جزء تأکیدات قانون در حیطه وظایف شورای اسلامی شهرهاست.

 

وی با تأکید بر اهمیت بررسی عملکرد مالی شهرداری‌ها، معتقد است: اولویت حضور اعضای شورای اسلامی شهرها هم باید در جلسات بودجه‌ریزی، تدوین و تصویب تعرفه عوارض محلی، تفریغ بودجه و بررسی عملکرد مالی شهرداری‌ها باشد.

 

رئیس کمیسیون بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان همچنین گفت: ما به عنوان نمایندگان مردم شهر همدان وعده داده‌ایم که با آنها شفاف برخورد کنیم و این اقدام نیز به نوعی ارائه عملکرد شیشه‌ای (شفاف‌سازی) است.

 

قراباغی ابراز امیدواری کرد اعضای شورا هم نسبت به وظایف قانونی مورد تأکید، اهمیت و اهتمام بیشتری قائل شوند.

 

وی در ادامه تأکید کرد: بودجه‌ریزی عملیاتی و قابل اجرا، رفع محدودیت‌های گزارشات حساب‌رسی سالیانه، تفریغ بودجه و همچنین تأیید و ثبت صورت وضعیت‌های مربوط آن‌هم در موعد مقرر و قانونی، منتج به ارائه گزارشات واقعی و ملموس می‌شود.

 
انتهای پیام/

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣٧ کاربران آنلاین :
۵۴۳,۸۰۰ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان