Sun June 24, 2018   |   یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/02/09
صورت جلسه شماره 8
1397/02/06
صورت جلسه شماره 7
1397/02/04
صورت جلسه شماره 6
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠٩/٠٨ تعداد بازدیـد : ٧۴   بازگشت
 
 
 


رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان تاکید کرد:


برنامه های فرهنگسراها به درستی تعریف و اجرا شود

 

 

 رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان تأکید کرد: همه پروژه های شهرداری باید پیوست نگار فرهنگی اجتماعی داشته باشند.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، رضوان سلماسی در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا که پیرامون فعالیت فرهنگسراها برگزار شد، با اشاره به اینکه برنامه‌های فرهنگسراها به درستی تعریف و اجرا شود، افزود: لازم است تعریف مشخصی از برنامه‌ها و فعالیت فرهنگسراها داشته باشیم.

 

سلماسی با اشاره به جایگاه حوزه فرهنگی در جامعه اظهار کرد: استفاده از ظرفیت سمن ها، تشکل‌های مردمی و فرهنگیان در حوزه نهادینه کردن مباحث فرهنگی برای مدیریت شهری بسیار کمک کننده است.

 

وی با اشاره به اجرای طرح شورای اجتماعی محلات افزود: این طرح باید بعد از بررسی‌ها و دریافت نتیجه نهایی به صورت آزمونه در چندین نقطه مختلف شهر اجرایی شود.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر بازدید از شهر‌های موفق در فعالیت فرهنگسراها را ضروری دانست و اضافه کرد: در اجرای طرح‌های فرهنگی محوریت کار در بحث آموزش‌های شهروندی باید با آموزش پرورش باشد.

 

سلماسی گفت: پیشرفت هر جامعه‌ای با آگاهی محقق می‌شود و در این راستا در آموزش‌های شهروندی می‌توان از ظرفیت معلمان بهره گرفت.

 

رئیس کمیسیون نظارت، حقوقی و اداری شورای اسلامی شهر همدان هم گفت: در اجرای طرح‌های فرهنگی باید نتیجه اقدامات صورت گرفته مورد بررسی قرار گیرد.

 

سید مسعود عسگریان استفاده از ظرفیت مشارکت مردمی در امور شهری را ضروری برشمرد و افزود: مشارکت مدنی در اداره، راه‌اندازی و تداوم فعالیت‌های فرهنگی فرهنگسراها را باید کاملاً در اختیار مردم قرار داد؛ چرا که اقدامات مردمی نتیجه بخش‌تر است.

 

عسگریان اضافه کرد: در الگو پذیری از شهر‌های دیگر در امور مختلف بادید الگوها بومی سازی شوند.

 

عضو شورای شهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان همدان هم در این جلسه با تأکید بر استفاده از ظرفیت معلمان در امور فرهنگی گفت: برای رشد فرهنگی باید از فرهنگ سازان کمک گرفت و مدیریت شهری در زمینه آموزش‌های فرهنگ شهروندی می‌تواند از آموزش و پرورش کمک بگیرد.

 

اکبر کاوسی امید با بیان اینکه فرهنگسراها باید محل استقرار شورای اجتماعی محلات باشند اضافه کرد: برای اداره شهر باید از نظر و ایده‌های همه اقشار جامعه استفاده کرد.

 

گفتنی است در این جلسه طرح‌های پیشنهادی فعالیت فرهنگسراهای شهر توسط معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری همدان ارائه شد.انتهای پیام/

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣۴ کاربران آنلاین :
۵۴۳,۷۹۷ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان