Sun June 24, 2018   |   یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/02/09
صورت جلسه شماره 8
1397/02/06
صورت جلسه شماره 7
1397/02/04
صورت جلسه شماره 6
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠٨/١٠ تعداد بازدیـد : ١١۵   بازگشت
 
 
 


رئیس شورای اسلامی شهر همدان :


ایجاد تحول و پویایی در خیابان اکباتان از اهداف اجرای طرح پیاده راه سازی است

 

 

 رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: ایجاد تحول و پویایی در خیابان اکباتان از اهداف اجرای طرح پیاده راه سازی است.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، ابراهیم مولوی در جلسه صحن شوراکه با حضور اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف همدان برگزار شد با تبریک انتخاب هیأت رئیسه جدید، افزود: شورا و شهرداری لازم است با اتاق اصناف باید در راستای توسعه و آبادانی شهر و رونق اقتصادی تعاملات و همفکری‌های بیشتری داشته باشند.

 

مولوی بابیان اینکه اجرای موفق پروژه‌های عمرانی با مشارکت شهروندان محقق می‌شود، اضافه کرد: پروژه پیاده راه بوعلی با همکاری و همراهی اصناف، کسبه و مردم موفق اجرا شد و امروز این پیاده راه مایه مباهات شهر همدان در کشور است.

 

وی اظهار کرد: اجرای موفق پروژه پیاده راه اکباتان نیز کمک و همراهی اصناف، کسبه و شهروندان را می‌طلبد و اگر در این راستا هم افزایی و همفکری باشد این تعامل دوسویه می‌تواند در اجرای موفق طرح کمک کننده باشد.

 

مولوی با بیان اینکه زنده و پویا کردن اکباتان از اهداف ما در اجرای پروژه پیاده راه سازی است، یادآور شد: با توجه به بسته شدن، بازگشایی آن زمانبر است و شهرداری نیازمند همکاری و همراهی کسبه و مردم منطقه است و لازم است در این زمینه تا بازگشایی معبر صبر و شکیبایی داشت.

 

وی با اشاره به اینکه شورا و اصناف در اداره و کنترل شهر مکمل همدیگرند، افزود: همکاری و کمک‌های اصناف و کسبه باعث دلگرمی شورا و شهرداری در انجام وظایفشان می‌شود.

 

سخنگو و رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان هم دراین جلسه به موفقیت شهرداری در اجرای طرح‌ها با همکاری اصناف اشاره کرد و گفت: از جمله اقدامات موفق ساماندهی سردر مغازه‌های پیاده راه بوعلی بود که با همکاری کسبه طرح به خوبی اجرا شد.

 

کامران گردان به طرح پیاده راه سازی اکباتان هم اشاره کرد و افزود: با اجرای موفق این طرح پویایی و سرزندگی به این ناحیه برمی گردد.

 

گردان با بیان اینکه دراجرای طرح‌ها شهرداری به تنهایی نمی‌تواند کارها را پیش ببرد، اضافه کرد: مشارکت شهروندان و دیگر دستگاه‌های اجرایی مرتبط هم بسیار تأثیر گذار است که درطرح پیاده راه سازی نقش اداره کل میراث فرهنگی مهم است که باید در این راستا در عمل به تعهداتش قوی‌تر وارد شود.

 

رئیس اتاق اصناف همدان هم در این جلسه گفت: از دوره چهارم تعامل بسیار خوبی بین اصناف و شورا و شهرداری برقرار شد که نتیجه آن پیشبرد اهداف و برنامه‌های شهری بوده و در دوره پنجم شورا نیز سعی بر این است که این تعامل دوسویه افزایش یابد.

 

گازرانی با بیان اینکه در حال حاضر 450 دست فروش در شهر فعال هستند، افزود: ساماندهی دست فروشان باید در اولویت کاری مدیریت شهری قرار گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه مبالغ هنگفتی برای پیاده راه سازی بوعلی هزینه شده است، اضافه کرد: لازم است برنامه مناسبی برای ساماندهی دست فروشان اجرا شود تا پیاده راه بوعلی که زیبایی خاصی به شهر بخشیده از بین نرود و حقوق اصناف و کسبه نیز تضییع نشود.
انتهای پیام/

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢۵ کاربران آنلاین :
۵۴۳,۷۸۸ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان