Sun June 24, 2018   |   یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/02/09
صورت جلسه شماره 8
1397/02/06
صورت جلسه شماره 7
1397/02/04
صورت جلسه شماره 6
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠٧/١٧ تعداد بازدیـد : ١٢٧   بازگشت
 
 
 


تاکيد رئيس كميسيون فرهنگي و اجتماعي شوراي اسلامي شهر همدان :


ضرورت توجه مديريت شهري به همگاني کردن ورزش

 

 

 رئيس کميسيون فرهنگي اجتماعي شوراي اسلامي توجه به همگاني کردن رشته هاي ورزشي را ضروري دانست و گفت: همگاني کردن ورزش، کمک به توسعه ورزش هاي همگاني و پرطرفدار سطح شهر و نگاه ويژه به سازماندهي ورزش محلات بايد مد نظر باشد.

           

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر همدان، رضوان سلماسي در جلسه کميسيون فرهنگي اجتماعي شورا افزود: براي تقويت ورزشهاي همگاني بايد امکانات و فضاي ورزشي را فراهم کرد.

 

سلماسي با اشاره به درخواست کمک‌هاي مالي هيأت‌هاي ورزشي از شوراي اسلامي شهر همدان، اظهار کرد: با توجه به شرايط و محدوديت منابع مالي شهرداري، لازم است بررسي‌ها صورت پذيرد و اولويت‌ها در نظر گرفته و با برنامه‌ريزي مناسب اقدام کرد.

 

وي افزود: ورزش‌هاي پرطرفدار بايد مورد حمايت قرار گرفته و زمينه و امکانات لازم براي اين رشته‌ها فراهم شود.

 

سلماسي با بيان اينکه وظيفه ذاتي شهرداري کمک به ارتقاي ورزش‌هاي همگاني در شهر است، اضافه کرد: با توجه به شرايط فعلي شهرداري در صورت امکان و داشتن بودجه مناسب، بهتر است نگاهي به ورزش‌هاي قهرماني و حرفه‌اي داشته باشد و در اين صورت هم نبايد آسيبي به همگاني کردن ورزش و ورزش محلات شهر وارد شود.

 

رئيس کميسيون فرهنگي اجتماعي شوراي اسلامي شهر همدان با اشاره به وظايف دستگاه‌هاي اجرايي مرتبط در خصوص ورزش اظهار کرد: ضروري است با همکاري اين ادارات با نيت توجه به سلامتي شهروندان وارد شد.

 

نايب رئيس شوراي اسلامي شهر همدان نيز گفت: کمک‌هاي مالي شهرداري به تيم‌هاي ورزشي بايد با توجه به پرطرفدار بودن رشته ورزشي انجام شود و حمايت شورا و شهرداري از اين ورزش‌ها باشد.

 

علي فتحي با بيان اينکه نشان‌آوران و قهرمانان المپيک باعث افتخار استان و شهر هستند، اظهار کرد: در صورت امکان بايد سالانه از اين قهرمانان شهر در شهرداري جذب کرد.

 

رئيس مرکز مطالعات و پژوهش‌هاي شوراي اسلامي شهر همدان هم گفت: شورا و شهرداري بايد در حمايت از ورزش، ورزش محلات را مد نظر قرار دهند.

 

حميد بادامي‌نجات با بيان اينکه شهرداري متولي ورزش‌هاي قهرماني نيست، اضافه کرد: علي‌رغم اين از آنجايي که فوتبال يک ورزش پرطرفدار است و مي‌تواند براي شهر و شهروندان آورده داشته باشد بر اين اساس مي‌توان اين رشته ورزشي را حمايت کرد؛ چرا که در تبليغ و معرفي همدان در سطح ملي بسيار تأثيرگذار است.

 

رئيس کميسيون نظارت حقوقي و امور اداري شوراي اسلامي شهر همدان هم با تأکيد بر اينکه حمايت در بخش ورزش‌هاي حرفه‌اي بايد متناسب با توسعه شهري باشد، گفت: کمک‌هاي مالي در بخش ورزش‌هاي همگاني و عمومي بايد در اولويت مديريت شهري براي ايجاد نشاط اجتماعي قرار گيرد.

 

سيد مسعود عسگريان اضافه کرد: در حوزه سازمان فرهنگي ورزشي بايد برنامه‌ريزي‌ها بيشتر براي ايجاد زيرساخت‌هاي فرهنگي و ورزش‌هاي عمومي باشد؛ چرا که شهرداري از لحاظ بودجه و شرايط مالي توان اداره ورزش‌هاي حرفه‌اي را ندارد اما در حد امکان به صورت مقطعي مي‌تواند کمک کند.

 

معاون اجتماعي، فرهنگي و گردشگري شهرداري همدان نيز با اشاره به اينکه بودجه مصوبه حوزه ورزشي شهرداري توسط شورا مشخص بوده و در اين زمينه هزينه مي‌شود، گفت: موضوع مشکل مالي تيم‌هاي شهرداري بايد مورد بررسي قرار گيرد تا مشخص شود چه رشته‌هايي با مشکل مواجه هستند تا بتوان تعيين تکليف کرد.

 

محمد قديمي اضافه کرد: با توجه به شرايط مالي کنوني شهرداري نبايد تيم‌هاي ورزشي جديدي را اضافه کرد.

 انتهاي پيام/

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١٩ کاربران آنلاین :
۵۴۳,۷۸۲ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان