Sun June 24, 2018   |   یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/02/09
صورت جلسه شماره 8
1397/02/06
صورت جلسه شماره 7
1397/02/04
صورت جلسه شماره 6
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠٧/١٢ تعداد بازدیـد : ١۵٣   بازگشت
 
 
 


کامران گردان سخنگوي شوراي اسلامي شهر همدان:


شهردار جديد 80 درصد از شاخصه هاي مورد نظر شورا را دارد

 

 

 سخنگوي شوراي اسلامي شهر همدان از اجماع 11 نفر اعضاي شوراي شهر به منظور انتخاب حسين مرادي شهردار جديد شهر همدان خبر داد و گفت: شهردار جديد 80 درصد از ويژگي هاي مورد نظر اعضاي شورا را داراست.

 

به گزارش روابط عموميشوراي اسلامي شهر همدان ؛ کامران گردان در نشست رسانه‌اي که پس از انتخاب شهردار همدان برگزار شد، با اشاره به سوابق مديريتي حسين مرادي گفت: وي به عنوان کارشناس و مدير ادارات مختلف معاونت معماري و شهرسازي در مناطق 22 و 4 تهران، رئيس کميسيون طراحي شهري شهرداري منطقه 22 تهران، رئيس شوراي برنامه‌ريزي شهرداري منطقه 22 تهران، معاون معماري و شهرسازي شهرداري منطقه 22 تهران، قائم‌مقام شهرداري منطقه 22 شهرداري تهران، قائم‌مقام شهرداري منطقه 4 شهرداري تهران، شهردار منطقه 22 تهران و مديرکل امور مناطق شهرداري تهران فعاليت داشته است.

 

وي در اين باره افزود: مديريت و راهبري پروژه احداث آبشار تهران واقع در منطقه 22، مديريت و راهبري پروژه احداث بوستان جوانمردان واقع در منطقه 22، مديريت و راهبري پروژه احداث درياچه شهداي خليج فارس (چيتگر) در منطقه 22، مديريت و راهبري پروژه احداث باغ گل‌ها در منطقه 22، مديريت و راهبري پروژه احداث پارک بانوان جيتگر منطقه 22، مديريت و راهبري پروژه احداث مجموعه امام علي(ع) در منطقه 22، همکاري و راهبري پروژه احداث فاز اول باغ پرندگان در منطقه 4، مديريت و راهبري پروژه احداث سراي محلات و مساجد در منطقه 22، پيگيري و اهتمام در بازنگري طرح تفصيلي منطقه 22 و طرح‌هاي آموزشي، فرهنگي، مذهبي، فضاي سبز، مديريت و راهبري پروژه احداث بيش از 120 کيلومتر معابر شرياني و 25 کيلومتر شبکه بزرگراهي در سطح منطقه 22 تهران، مديريت و راهبري پروژه مطالعاتي سند برنامه توسعه راهبري شهر منطقه 22، پيگيري و راهبري پروژه مطالعاتي محور چهارباغ با اولويت استفاده از حمل و نقل پاک و مديريت و راهبري ايجاد سامانه يکپارچه نظارت و ارزيابي عملکرد دوره‌اي شهرداري‌هاي مناطق از جمله سوابق اجرايي مرادي است.

 

سخنگوي شوراي اسلامي شهر همدان گفت: عده‌اي از شهروندان و کارکنان شهرداري پس از انتخاب گزينه نهايي، ايرادي را مبني بر غيربومي بودن شهردار انتخابي مطرح کردند که بايد اعلام کرد انتخاب شهردار داراي مدرک تحصيلي مرتبط از جمله مشخصه‌هاي در نظر اعضاي شورا بود که اين مهم در فرد انتخاب شده مورد توجه قرار گرفته بود.

 

وي افزود: فن بيان، تجربه کاري و ايجاد تعامل با ديگران از جمله شاخصه‌هاي مورد نظر براي انتخاب شهردار بود که اين گزينه نيز با توجه به سوابق مديريتي حسين مرادي به خوبي مشهود است.

 

گردان عنوان کرد: با توجه به اقدامات شاخص و اثربخش در مدت مديريت در شهرداري تهران و همچنين برنامه‌هاي ارائه شده از سوي وي به منظور ايجاد درآمد پايدار در شهرداري همدان، اين گزينه مورد توجه اعضاي شوراي اسلامي شهر قرار گرفت.

 

وي با بيان اينکه حسين مرادي پس از تأييد از سوي اعضا در بازه زماني 28 شهريور تا چهارم مهرماه برنامه کاري خود را ارائه داد، گفت: وي پس از دو مرتبه سفر به همدان در اين مدت، برنامه‌هاي خود را با توجه به چالش‌هاي موجود ارائه داد.

 

گردان با بيان اينکه در زمان انتخاب حسين مرادي 80 درصد از ويژگي‌هاي مورد نظر اعضاي شوراي اسلامي شهر را دارا بود، گفت: از جمله مسائل بااهميت اين است که شهردار فعلي با اجماع نظر 11 تن از اعضاي شوراي اسلامي شهر و رأي قاطع آنها انتخاب شده و اين به معناي حمايت و پشتيباني همه‌جانبه اعضا از شهردار جديد خواهد بود.

 

گردان با اشاره به اينکه در انتخاب شهردار جديد تحميلي براي هيچ يک از اعضا وجود نداشته، اظهار کرد: همه اعضا با طيب خاطر و با توجه به سابقه ذهني خود از شخصيت کاري و اجتماعي حسين مرادي وي را انتخاب کردند.

 

وي با بيان اينکه ساير افراد مورد نظر براي شهرداري همدان را افرادي توانمند مي‌دانيم، گفت: معتقديم اين افراد در کنار شهردار جديد مي‌توانند تحولات شگرفي را در شهر همدان ايجاد کنند.

 

وي عنوان کرد: در انتخاب شهردار جديد سعي کرديم ارجح‌ترين فرد را انتخاب کنيم تا نيازهاي شهر برآورده شود.

 

کامران گردان همچنين با بيان اينکه چنانچه برنامه‌هاي نامزدهاي پيشين منافاتي با برنامه‌هاي شهردار جديد نداشته باشد از آنها نيز در مديريت شهر استفاده خواهيم کرد، گفت: حسين مرادي پس از صدور حکم خود در وزارت کشور و ابلاغ آن در همدان مشغول به کار خواهد شد و از آنجا که وي مسؤول امور مناطق شهرداري تهران است مشکلي در بحث ابلاغ حکم نخواهد داشت و به زودي اين حکم ابلاغ مي‌شود.

 

وي با اشاره به اولويت‌هاي در نظر اعضاي شوراي اسلامي شهر در انتخاب حسين مرادي گفت: ايجاد درآمد پايدار و تحول اساسي در شهر همدان، کاهش هزينه‌ها و ارائه برنامه‌ عملياتي در اين راستا، ايجاد زمينه در راستاي حفظ عنوان شهر سبز پايدار، ساماندهي منابع انساني، کادرسازي و شايسته‌سالاري و جذب سرمايه‌گذار و استفاده از منابع موجود از جمله اولويت‌هاي مورد نظر بوده است.

 

گردان با اشاره به بررسي مقطعي حسين مرادي از شهر همدان و احصاي برخي چالش‌هاي موجود از ديدگاه وي، گفت: پس از درخواست شوراي اسلامي شهر به منظور احصاي چالش‌هاي شهر، روزمرگي و نبود برنامه‌هاي کوتاه‌مدت، ميان‌مدت و بلندمدت، عدم تحقق طرح‌هاي تفصيلي، بافت‌هاي فرسوده و تاريخي، خلأهاي موجود در آموزش شهروندي و فرهنگ‌سازي، حاشيه‌نشيني و سکونتگاه‌هاي غيررسمي، مشکلات زيست محيطي، مديريت پسماند، کمبود امکانات و ماشين‌آلات، تعيين شيوه همکاري با سازمان‌ها و نهادها در راستاي وصول مطالبات شهرداري به عنوان چالش‌هاي موجود مطرح شد.

 

 

 

 

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينکه حسين مرادي با علم و آگاهي از بدهي‌هاي شهرداري همدان به پيمانکاران حضور در مديريت شهري همدان را پذيرفته است، گفت: وي اعلام کرده که با وضع موجود توان ايجاد تحول در شهر همدان را داراست.

 

وي در ادامه در پاسخ به سؤال يکي از خبرنگاران مبني بر اينکه آيا ديدگاه‌هاي حزبي و جناحي در انتخاب حسين مرادي اثرگذار بود يا نه؟ گفت: تمامي 11 نفر اعضاي شوراي اسلامي شهر، بر اساس بررسي سوابق مديريتي و کاري شهردار جديد به اين نتيجه رسيدند که به وي مي‌توان اعتماد کرد و به همين منظور هر 11 نفر اعضا به حسين مرادي رأي دادند.

 

وي در خصوص عدم انتخاب محمدي مديرکل فعلي محيط زيست همدان گفت: وي نيز بر اساس نظر فراکسيون رأي آورد اما در نهايت حسين مرادي با جلب اکثريت آرا به عنوان شهردار همدان انتخاب شد.

 

وي عنوان کرد: حسين مرادي اعلام کرده است پس از حضور در شهرداري همدان در انتخاب معاونان و مديران سازماني از نيروهاي موجود بهره خواهد گرفت و چنانچه افراد فعلي با برنامه‌هاي مديريتي وي هماهنگي نداشته باشند از گزينه‌هاي انتخابي ديگر بهره خواهد گرفت.
انتهاي پيام/

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١۶ کاربران آنلاین :
۵۴۳,۷۷۹ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان