Sun June 24, 2018   |   یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/02/09
صورت جلسه شماره 8
1397/02/06
صورت جلسه شماره 7
1397/02/04
صورت جلسه شماره 6
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠۶/٠٨ تعداد بازدیـد : ٣۴٧   بازگشت
 
 
 


رئيس شوراي اسلامي شهر همدان خبر داد:


شهردار جديد بزودي معرفي مي شود

 

 

رئيس شوراي اسلامي شهر همدان از معرفي شهردار جديد طي يک تا دو هفته آتي خبر داد.

             

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر همدان، ابراهيم مولوي در نخستين جلسه رسمي صحن علني شوراي پنجم، با گراميداشت هفته دولت و سالروز شهادت شهيدان رجايي و باهنر گفت: با اعلام جنگي که منافقان کوردل عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي داشتند، به فاصله کوتاهي از شهادت شهيد بهشتي، شهادت مظلومانه شهيد رجايي و 72 تن از يارانشان اتفاق افتاد.

 

وي اضافه کرد: رهبري‌هاي پيامبرگونه حضرت امام روح‌ا...، موجب شد تا ايران اسلامي به سلامت از پيچ خطرناکي که براي آن طراحي شده بود عبور کند و امروز پيام انقلاب اسلامي در سرتاسر گيتي گسترش يافته و در تحولات منطقه‌اي و جهاني جمهوري اسلامي، يک قدرت تحول‌آفرين و تغييردهنده است.

 

مولوي با تأکيد بر پاک‌دستي سيد مصطفي رسولي شهردار همدان و مديران و معاونان وي در طول دوران خدمت، اظهار کرد: موفقيت و اين نوع از اثرگذاري با زحمات شبانه‌روزي شما محقق شده است و من به نمايندگي از شوراي اسلامي پنجم، اعلام آمادگي مي‌کنم که همانند سابق، پذيراي نظر فعالان عرصه مديريت شهري باشيم.

 

رئيس شوراي اسلامي شهر همدان همچنين با بيان اينکه در طول چند ماهي که مديريت شهري درگير انتخابات شورا و تصميم‌گيري به منظور انتخاب شهردار جديد بود، هيچ‌گونه کم‌کاري و تعلل در انجام امور از سوي شهردار فعلي مشاهده نشد، گفت: شهردار همدان سعي کرد در طول اين ايام نيز همه امور را به نحو احسن به انجام برساند.

 

مولوي با تأکيد بر اينکه از اين هفته، فعاليت شوراي پنجم به منظور رصد مجموعه اقدامات در حال انجام مديريت شهري آغاز مي‌شود، عنوان کرد:‌ دريافت يک‌هزار و 800تن قير رايگان طي رايزني شهردار فعلي با وزير راه و شهرسازي، از جمله اتفاقات خوبي بوده که اميدواريم در طول مدت باقي مانده نيز با جذب منابع ملي اين نوع اتفاقات تکرار شود.

 

وي با اشاره به اينکه پروژه‌هاي خوبي عليرغم وضعيت نامناسب مالي مديريت شهرداري به نتيجه رسيد، گفت: هرچند سرعت اجراي برخي از پروژه‌ها نظير پروژه پل شهيد سردار همداني و پارکينگ آقاجاني‌بيگ در نظر ما نيست اما انتظار مي‌رود اين روند با سرعت بيشتري ادامه يابد.

 

ابراهيم مولوي همچنين با تأکيد بر سرعت‌بخشي بر اجراي پروژه‌هاي فعلي با توجه به نزديک شدن پايان فصل کاري عنوان کرد: ضروري است پروژه پياده‌راه سازي ميدان حضرت امام(ره) و خيابان اکباتان مطابق تعهداتي که داده شد سريعاً به انجام برسد.

 

وي در ادامه با تقدير از مديران مناطق چهارگانه شهرداري به منظور خدمات‌رساني به مردم، گفت: من به عنوان يک شهروند و خادم مردم، از همه کساني که به منظور خدمات‌رساني به مردم و همچنين تحقق درآمدهاي شهرداري تلاش مي‌کنند تشکر مي‌کنم.

 

رئيس شوراي اسلامي شهر همدان با اشاره به رضايت‌مندي سازمان‌هاي مردم‌نهاد و مردم از خدمات ارائه شده از سوي شهرداري به منظور آسفالت‌ريزي و لکه‌گيري معابر شهري بيان کرد: اگرچه اين نوع خدمات وظيفه ما است اما مردم ما قدرشناس هستند و در صورت مشاهده چنين خدماتي به شايستگي تقدير مي‌کنند.

 

وي بار ديگر تأکيد کرد: با توجه به ميثاق‌نامه و تعهدي که وجود دارد، همه فعالان عرصه مديريت شهري با تمام توان در بحث وظايف محوله تلاش داشته باشند.

 

ابراهيم مولوي همچنين عنوان کرد: در چند روز آينده و شايد يک تا دو هفته آتي، در انتخابات شهردار جديد به گزينه نهايي خواهيم رسيد و شهردار معرفي خواهد شد.

 

وي با بيان اينکه چنانچه از ميان گزينه‌هاي فعلي، فردي انتخاب نشد دليل بر ناکارآمدي و عدم توانايي وي نيست، گفت: ما به دنبال گزينه مطلوب‌تر و کسي که برنامه مناسب‌تري براي شهرداري همدان داشته باشد هستيم.

 

وي با اشاره به جلسه‌اي که بر مبناي رياست سني در شوراي دور پنجم برگزار شد، گفت: بر مبناي اين جلسه تصميم گرفته شد که ظرف مدت باقي مانده تا انتخاب شهردار جديد، سيد مصطفي رسولي به عنوان سرپرست شهرداري همدان باقي بماند. وي با اشاره به خدمات رسولي در حدود 40 ماه، اظهار کرد: عليرغم محدوديت‌هاي مالي، مديريت شهر به خوبي اتفاق افتاد.

 

وي تصريح کرد: بر اساس تصميمات گرفته شده از سوي شوراي پنجم، سيد مصطفي رسولي با حکم سرپرست شهردار، در اين سمت باقي خواهد ماند تا کليد شهر به دست وي به فردي تازه‌نفس تحويل شود.

 

رئيس شوراي اسلامي شهر همدان در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينکه در طول گذار از شوراي چهارم به پنجم گاه در برخي حوزه‌ها با کم‌لطفي‌هايي در ارائه خدمات مواجه بوديم، گفت: انتظار مي‌رود در طول مدت باقي‌مانده تا انتخاب شهردار جديد، همان‌طور که پيش از اين ارائه خدمات وجود داشته شاهد خدمات‌رساني باشيم.

 

مولوي در ادامه با اشاره به اينکه فعالان رسانه يکي از ارکان موفقيت مديريت شهري هستند، گفت: از تلاش‌هاي خبرنگاران و فعالان رسانه که در طول خدمات‌رساني شوراي چهارم و شهرداري، به انعکاس اخبار پرداختند و يا حتي با نقد دلسوزانه به بيان افکار خود پرداختند، تقدير مي‌کنيم.

  

وي همچنين با خطاب قرار دادن مهندس مجيدي، عباس صوفي، مجيد درويشي و الوندي و با اشاره به اينکه اگر شما به عنوان گزينه مطرح به منظور مديريت کلان‌شهر همدان هستيد، تنها به دليل شايستگي و لياقت شما بوده است، گفت: هدف همه ما در خدمت‌رساني جلب رضايت خداوند است و انتظار مي رود حرمت سيد مصطفي رسولي تا زماني که کليد شهر به دست شهردار جديد سپرده شود، حفظ گردد تا اين جايگاه تضعيف نشود.

 

گردان: پاک‌دستي شهردار زبان‌زد است
 

در ادامه سخنگوي شوراي پنجم اسلامي شهر همدان ، با اشاره به اينکه به لطف خداوند بدنه شهرداري بدنه‌اي قوي و جوان است، گفت: خوشبختانه تاکنون تمامي وظايف محوله به نحو احسن به انجام رسيده است.

 

کامران گردان با اشاره به بررسي 32 نامزد تصدي‌گري شهرداري گفت: خوشبختانه بر اساس نظرسنجي از نامزدها و حتي کساني که از بيرون از مجموعه شهرداري، نامزد تصدي‌گري بودند، مشخص شد که در زمان اداره شهر در دور چهارم، اتفاقات خوبي افتاده است.

 

وي افزود: متأسفانه در ارائه اخبار عملکرد مديريت شهري ضعيف عمل کرديم و در اين رابطه بايد بيش از پيش تلاش مي‌شد.

 

گردان در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به ادغام برخي سازمان‌هاي شهرداري گفت: در بحث ادغام سازمان‌ها اين احساس وجود دارد که در حال حاضر کاغذبازي اداري بيشتر شده است.

 

وي همچنين با تأکيد بر اينکه شوراي پنجم انتظار نوآوري را از مديريت شهري دارد، اظهار کرد: روزمرگي نيز از شوراي پنجم قابل پذيرش نيست؛ چراکه شوراي پنجم ترکيبي از افراد متخصص، باتجربه و همچنين جوياي نام است.

 

وي در مجموع بيان کرد: من عملکرد شهرداري را در طول شوراي چهارم بسيار مثبت ارزيابي مي‌کنم و خوشبختانه پاک‌دستي شهردار و ساير فعالان عرصه مديريت شهري زبان‌زد است و شوراي چهارم نيز بسيار خوب و قوي عمل کرد.

 

رسولي: شورا با تعيين شهردار جديد از وقفه در عملکرد مديريت شهري جلوگيري کند
 

سيد مصطفي رسولي، سرپرست شهرداري همدان نيز در اين جلسه با تبريک به اعضاي شوراي پنجم گفت: انتخاب بنده در دوره چهارم شوراي اسلامي شهر به عنوان شهردار جاي تقدير دارد و در حال حاضر نيازمند تغييرات هستيم.

 

 

وي با بيان اينکه من به عنوان خادم مردم در شهرداري خدمت مي‌کنم، گفت: من نماينده‌اي از خانواده بزرگ مديريت شهري هستم و همه ما تلاش مي‌کنيم تا شوراي اسلامي شهر در فراغ بال به تصميم‌گيري بپردازد.

 

 

رسولي در ادامه درخواست کرد: نياز است تا شوراي پنجم با تعيين شهردار جديد از وقوع وقفه در عملکرد مديريت شهري جلوگيري کند.

 

وي با بيان اين جمله که من روي وعده‌هايي که به منظور خدمت‌رساني داده‌ام ايستاده‌ام، اظهار کرد: انتظار مي‌رود در مدت باقي مانده تا انتخاب شهردار جديد مديران و فعالان در مديريت شهري، به نحو احسن و قوي‌تر از گذشته به خدمات خود ادامه دهند.

 

رسولي با اشاره به خدمات ارائه شده در حوزه آسفالت‌ريزي و لکه‌گيري معابر شهر عنوان کرد: در حال حاضر نسبت به مدت مشابه سال گذشته لکه‌گيري و روکش معابر شهري 30 درصد رشد داشته ضمن اينکه بر اساس رايزني انجام شده با وزير دستور واگذاري هزار و 800تن قير رايگان نيز داده شده که از شنبه پيش رو تحويل شهرداري خواهد شد.

 

گفتني است در پايان جلسه حکم سرپرستي شهرداري همدان به سيد مصطفي رسولي ابلاغ شد.

 

 

انتهاي پيام/

 

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٩ کاربران آنلاین :
۵۴۳,۷۷۲ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان