Sun June 24, 2018   |   یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1397/02/09
صورت جلسه شماره 8
1397/02/06
صورت جلسه شماره 7
1397/02/04
صورت جلسه شماره 6
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠٢/٠٧ تعداد بازدیـد : ٢٠٧   بازگشت
 
 
 


رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورا خبر داد:


مرکز نمایندگی های خودروسازان ایران در همدان احداث میشود

 

 

 رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه اجتماع نمایندگیهای خودروسازان (مرکز برندینگ) خودروی ایران در همدان احداث میشود، گفت: احداث این مرکز در همدان برای رونق اقتصادی و توسعه شهر بسیار تأثیرگذار است.

 

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، محمد تبریزی در جلسه کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورا که با حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی برگزار شد، افزود: اجرای پروژه‌های مؤثر در همدان می‌تواند توسعه آبادانی و رونق کسب و کار این شهر را به دنبال داشته باشد.

 

تبریزی با تأکید بر حمایت از سرمایه‌گذاران و نقش آنها در اقتصاد جامعه یادآور شد: مشارکت و همکاری شهرداری با سرمایه‌گذاران در اجرای پروژه‌ها نوعی سرمایه‌گذاری و ایجاد درآمد پایدار برای شهر است.

 

تبریزی با اشاره به طرح پیشنهادی یکی از سرمایه‌گذاران همدانی مبنی براحداث نمایندگی‌های خودروسازان ایران در همدان اظهار کرد: سطح این طرح بسیار بالاست و در صورت اجرایی شدن می‌تواند شاخص خوبی برای معرفی همدان در سطح کشور باشد.

 

وی با بیان اینکه بسیاری از نشان‌های تجاری خودرو در همدان نمایندگی ندارند، اضافه کرد: طرح پیشنهادی احداث نمایندگی‌های خودروسازان ایران با ایده‌های شورا و شهرداری همدان و شاخص‌های شهر سبز، سازگار است و با توجه به اینکه مکان اجرای طرح در بلوار بدیع الزمان است بر این اساس در ارتقای سطح کیفی و کمی منطقه تأثیر بسیار خواهد گذاشت.

 

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان با تأکید براینکه در این طرح مرکز خودرو باید کاملاً مورد حمایت واقع شود اظهار کرد: با توجه به اینکه این طرح سرمایه‌گذاری بسیار تأثیر گذاری برای استان همدان است می‌تواند غرب کشور را نیز پوشش دهد. بر این اساس ضروری است بدون تشریفات زائد و مسائل دست و پاگیر مورد حمایت قرارگیرد.

 

تبریزی اضافه کرد: با توجه به اینکه مرکز برندینگ خودرو در منطقه کمتر توسعه یافته ساخته می‌شود بر این اساس این پروژه می‌تواند ارزش افزوده بالایی را برای منطقه در پی داشته باشد. محمد تبریزی با تأکید بر اینکه شهرداری درخصوص این پروژه باید زمان صرف کند، افزود: لازم است برای تسریع در کارهای این پروژه شهرداری جلساتی را با سرمایه‌گذار برگزار کند.

 

گفتنی است در ادامه جلسه مسائل مربوط به نحوه انعقاد قرارداد پروژه مورد بررسی قرار گرفت.انتهای پیام/

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢۴ کاربران آنلاین :
۵۴۳,۷۵۳ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان