Thu April 26, 2018   |   پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مصوبـات شورا
     مصوبـات شـورا
1396/11/29
صورت جلسه شماره 82
1396/11/24
صورت جلسه شماره 81
1396/11/15
صورت جلسه شماره 80
بیشتر ...
     مصاحبه و مقاله
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۵/١٢/٢١ تعداد بازدیـد : ٢٢٠   بازگشت
 
 
 


رئیس کمیسیون معماری شهرسازی و فنی عمرانی شورا:


پارک مهارت و خلاقیت در همدان احداث میشود

 

 

 رئیس کمیسیون معماری شهرسازی و فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان از احداث پارک مهارت و خلاقیت در همدان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، رئیس و اعضای کمیسیون معماری، شهرسازی و فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان به همراه مدیر مناطق یک و چهار شهرداری و کارشناسان از محل پروژه‌های پیشنهادی سال 96 شهرداری‌های این مناطق بازدید به عمل آورده و مشکلات عمرانی این مناطق را مورد بررسی قرار دادند.


رئیس کمیسیون معماری شهرسازی و فنی عمرانی شورا در این بازدید از احداث پارک مهارت و خلاقیت در همدان خبر داد و گفت: این پارک جزء پروژه‌های اولویت نخست شهرداری منطقه یک است که در مساحتی حدود 14 هزار متر مربع احداث خواهد شد و هم اکنون در مرحله طراحی قرار دارد.


حمیدرضا طبی‌مسرور با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث پارک مهارت و خلاقیت از اوایل سال 96 شروع خواهد شد، اضافه کرد: در این پارک مهارت‌های مختلف برای کودکان، کودکان معلول جسمی حرکتی و... در نظر گرفته شده است.


طبی‌مسرور اجرای پروژه‌های توسعه فناوری اطلاعات، لگه‌گیری و آسفالت سطح شهر، جدول‌گذاری بلوار کولاب، پیاده‌روسازی خیابان شکریه، اصلاح هندسی و بهبود ترافیک، رنگ‌آمیزی جداول، خط‌کشی معابر و بهسازی علائم در منطقه را از جمله طرح‌های پیش‌بینی شده شهرداری منطقه یک برشمرد و اظهار کرد: همچنین ترمیم پارک مردم در راستای بازسازی و توسعه پارکها و فضای سبز، تجهیز و نگهداری تأسیسات مبلمان شهری، پیاده‌راه‌سازی میدان امام(ره) و بازسازی ساختمان اداری از دیگر طرح‌های اولویت‌دار منطقه یک است که در سال 96 اجرا خواهد شد.


وی اضافه کرد: احداث پارکینگ در محوطه 48 هکتاری ارم در حوزه حمل و نقل و بهبود عبور و مرور شهری نیز جزء پروژه‌های با اولویت نخست سال 96 منطقه یک شهرداری است.


رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان همچنین در بازدید از محل اجرای طرح‌های پیشنهادی منطقه چهار شهرداری همدان افزود: دیوارکشی و پوشش رودخانه‌های کوی فرهنگیان و کوی منوچهری، ادامه پوشش رودخانه کوی ابوذر، روکش و لکه‌گیری آسفالت و زیرسازی معابر هم از پروژه‌های اولویت‌دار منطقه چهار شهرداری است.


طبی‌مسرور اضافه کرد: همچنین جدول‌گذاری در سطح منطقه بلوارهای نامجو، معلم، آیت‌ا... نجفی، تفکیکی رنجبران، الغدیر و خرد و تکمیل فرهنگسرای علی آباد، ادامه ساخت پارک فدک، ترمیم پارک شهرک الوند و ادامه پارک عقیل از دیگر طرح‌های اولویت نخست شهرداری منطقه چهار است که در سال آینده اجرا می‌شود.انتهای پیام/

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣٩ کاربران آنلاین :
۵۱۸,۳۳۹ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای عالی استان ها
مرکز پژوهش های شورا
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
روزنامه هگمتانه
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت شهرسازی و معماری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
سازمان عمران شهرداری
 
دسترسی سریع 
مصوبات شورا
قوانین و آیین نامه ها
دریافت گزارشات مردمی
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان